Навіщо потрібно прискорювати сайт?

Замовляй безпечно через СЕЙФ на FREELANCEHUNT.COM
Основні причини:

- Поліпшення позицій в пошукові системі, збільшення ефективності при SEO просуванні та покращує ранжування Google

- Збільшення конверсії (замовлень) та зменшення % відмов

- Зниження навантаження на хостинг (це зменшить витрат на більш потужніший хостинг)

- Збільшення ефективності онлайн-реклами Google ADS - навіть найкраще оголошення може не принести бажаних результатів, якщо цільова сторінка завантажується повільно, особливо якщо мова іде про мобільні пристрої
детальніше про вплив "швидкості завантаження сторінки" на Google ADS


Щож по цьому поводу пише Google

Споживачі все частіше покладаються на мобільні пристрої для доступу до цифрового контенту та послуг, і якщо ви вивчите аналітику свого сайту, то, мабуть, тільки переконайтеся в істинності цього твердження. Крім того, споживачі стали більш вимогливими, ніж раніше, і коли вони оцінюють рівень комфорту від використання вашого сайту, то порівнюють вас не лише з вашими конкурентами, а й із провідними сервісами, якими вони користуються щодня.


Продуктивність - це ключ до утримання відвідувачів на своєму веб-ресурсі

Продуктивність сайтів відіграє в успіху будь-якого онлайн-бізнесу. Високопродуктивні сайти краще залучають та утримують користувачів, ніж повільні сайти.

Скорочення суб'єктивного часу очікування на 40% дозволило Pinterest збільшити кількість реєстрацій та переходів із пошукових систем на 15%.

Компанія COOK скоротила середній час завантаження сторінки на 850 мілісекунд, і це призвело до збільшення конверсії на 7%, зниження показника відмов на 7%, а також 10% збільшення кількості переглянутих сторінок за сеанс.

Дослідження також продемонстрували негативний вплив низької продуктивності на досягнення бізнес-цілей. Наприклад, компанія BBC виявила, що кожна наступна секунда, що витрачається на завантаження сайту, призводила до втрати додаткових 10% користувачів.

Ознайомитися з повною версією статті можна за посиланням